Loading...
Hizmetlerimiz 2017-10-08T23:17:20+00:00

Size yardımcı olabileceğimiz, boya, badana işleriniz mi var?

ÜCRETSİZ FİYAT ALIN

Boya, Badana, Tadilat İşleriniz İçin Bize Güvenin

Boya badana işleri için boyacı arayışında iseniz şanslısınız, eğer boyacı İstanbul’da arıyorsanız daha şanslısınız.

Çünkü, istanbulboyacısı.com olarak, biz, boya badana işlerine sadece bize para kazandıran meslek olarak değil, aynı zamanda sizin yaşam ortamlarınızın daha güzel, şık görünmesi ve en önemlisi daha sağlıklı olmasını sağlamayı amaçlıyoruz. İşimiz tutkumuz olduğu için yeri geldiğinde bir doktor, yeri geldiğinde bir iç mimar gibi değerlendirerek sizin için en uygun ve sağlıklı olan boya işlemini yapmanızı öneriyor ve yapıyoruz.

İstanbulboyacısı.com ekibi olarak 11 yıldan fazla tecrübemizle, villa tadilat, boyama, daire, garaj, ev boya badana işleri yapmaktayız.

Bunların yanında yurtiçi ve yurtdışında, hastane, okul, spor salonu, büyükelçilik ve daha pek çok özel ve kamu binalarını boyadık.

Şimdiye kadar yaptığımız işlerde;

Boya Badana İşleri

Boya Badana İşleri

Bunun en önemli nedenleri;

  • Kesinlikle gerekli olmayan ileri önermiyoruz.
  • İşçiliğimizden aldığımız cesaretten dolayı en zor işleri almaktan çekinmiyoruz.
  • Kolay iş yerine doğru olanı tercih ediyoruz.
  • Yaptığımız bütün tadilat, boya, badana işlerini deneyimli personelle yapıyoruz.
  • İstanbul bölgesinde istenildiğinde referans gösterebiliyoruz.
  • Boya bada işlerinizin zamanında, sağlıklı ve öngörülen şekilde yapılacağından kesinlikle emin olabilirsiniz.
  • İşimizi temiz ve garantili yapıyoruz.
  • Boya, badana, tadilat işlerini yaparken yaşam alanlarınızda sizin, çocuklarınızın ve sevdiklerinizin sağlıklarını düşünüyoruz.

Eğer boya, badana, tadilat işleri için boyacı ustası arıyorsanız ‘‘ İletişim’’ sayfasından veya aşağıdaki numaraları çekinmeden arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz aynı şekilde buraya tıklayarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Boya İşleri

Boyacı ustasına ihtiyacınız varsa doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

istanbulboyacisi.com daire, işyeri, fabrika, hastane, spor salonu, ofis ve daha pek çok yaşam alanını boyayarak iş kalitesindeki rüştünü ispatlamıştır. Müşterilerimizin her zaman en iyisini istediklerini bildiğimiz için boyama işlerinde ayrım yapmaksızın elimizden en iyisini yapmaya dikkat ederiz.

Her türlü yapıda uygulanacak olan boya badana işleri son derece kaliteli bir ekiple yerine getirilmelidir. Özellikle iç mekânların boyanmasında dikkat edilmesi gereken birçok özellik bulunmaktadır. Bu sebeple iç mekânda tercih edilecek olan boyanın uygulanması için öncelikli olarak ev sahibinin fikrine de başvurularak en uygun olan tür tercih edilmelidir. Silikonlu iç cephe plastik boyalar son dönemin gözde ürünleri olmakla birlikte uygulanmasında ustanın mahareti de önemlidir.

Boya Badana İşleri

Boya Badana İşleri

Bunun yanında dış mekanlarda da yine müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda fakat tecrübemizin bize kattıklarını da tavsiye ederek işimizi kaliteli şekilde teslim etmeye çalışırız.

Eğer sizinde boyacı ustasına ihtiyacınız varsa çekinmeden bizimle iletişime geçiniz.

Tadilat İşlerini Bize Bırakın

Tadilat işleri ifade edildiği kadar kolay olmayan işlerin başında gelir. Her şeyden önce müşteri memnuniyetini sağlamak için tadilatın kaliteli olması gerektiğinin farkındayız.

Tadilat işleri çok geniş yelpazeye yayıldığını biliyoruz, bundan dolayı istanbulboyacisi.com Ev ve iş yerleri için yapılacak olan tadilat işlemlerinin en önemli aşamalarından bir tanesi olarak boya işlemleri görülmektedir. Yaşanılan veya çalışılan alanların boyaları belli bir kullanım süreci sonrasında yıpranmakta ve renk değişikliği oluşabilmektedir.

Tadilat İşleri

Tadilat İşleri

Özellikle kalorifer ve soba bulunan ortamlarda duvarlarda lekeler oluşabilmektedir. Bunların engellenmesi için en ideal yöntem yeniden boyanmasıdır. Boya işlemi tadilat işleri arasında en çok tecrübe gerektiren konudur. Boyaların seçilmesi, renklerin karıştırılması ve boyanın uygulanması noktalarında pek çok konuya dikkat etmek gerekmektedir.

Başta boya tadilatı olmak üzere diğer tadilat işlerinizin için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çatı İşleri Bizim İşimiz

Çatı işleri bürün yaşam alanlarımızın en önemli kısımlarındandır. Çatının sağlam olması binanın sağlıklı uzun yıllar ayakta kalmasını sağlamaktadır. Bunu bildiğimiz için istanbulboyacisi.com ekibi olarak çatı yapımında malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermemekteyiz.

Çatı İşleri

Çatı İşleri

Birbirinden farklı kalitelerde ve tarzlarda çatı tipleri bulunmaktadır. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte son derece hafif ancak ısı izolasyonu noktasında kaliteli olan dayanıklı kaplama malzemeleri çatılarda ön plana çıkartılmaktadır.

Ancak hala klasik tarzdaki kiremit çatılar en çok beğenilen ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Villalar, konutlar, kurumsal yapılarda kiremit çatı kaplama yapılabilmektedir. Saç çatı yapımı da talep gören uygulamalar arasında yer almaktadır.

Yağışta meydana gelen suyun çok kolay bir şekilde tahliyesine imkân veren saç çatılar tercih edilen bir uygulama olarak evlerde veya iş yerlerinde kullanılmaktadır.

Yaptırmak istediğiniz çatı işleri için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Villa Boyama İşleri 

Villa boyama işleri ekstra dikkat, işçilik ve tecrübe gerektirir. Bunun farkında olduğumuz için işçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermemekteyiz. istanbulboyacisi.com ekibi yaptığı her işin hakkını vermek için çaba sarf eder ve müşteri memnuniyeti easastır.

Villa Boyama Ustası

Villa Boyama Ustası

Villalarda cephe temizliğinin sağlanması ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturulması için gerçekleştirilen boyama uygulaması profesyonel ustalar tarafından yapılırken farklı işlemler gerçekleştirilir.

Genel olarak villalarda yapılan villa boyama işleri dış cephe ve iç cephe olmak üzere ikiye ayrılırlar. Dış cephe boyama işlemlerinden önce belirli bir malzeme ile astar kaplaması yapılması nemli ve küflü alanların temizlenerek düz yüzeyler haline getirilmesi ve bu temiz yüzey üzerine nem ve ısı dayanıklı boyalar uygulanarak dış cephe işlemlerinin tamamlanması bulunur.

İç cephe boyama işlemleri duvar ve tavan boyası uygulanması ile ikiye ayrılır. Duvar boyaları kullanılırken villa yapısının nem ve ısı yalıtım durumlarına dikkat edilerek su bazlı, silikon, yağlı veya plastik boya türleri seçilmektedir. Tavan boyama işlemleri için ise genel olarak su bazlı boyalar kullanılırken nem çekme ve dökülme gibi durumlara karşı özellikle astar uygulaması yapılır.

Bu temel çalışmalar çerçevesinde kalite ve işçilikten ödün vermeksizin iş yapılır ve teslim edilir.

Villa boyama işleri için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımızdan

Teklif Formu

Boya, Çatı, Tadilat, Tamirat, Villa boyama işleri için fiyat teklifi alabilir veya iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ADINIZ *
SOYADINIZ *
EMAİL ADRESİNİZ *
TELEFON

KONU

MESAJINIZ

Hemen Arayın